KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15671019
nr 1567 1019
Oidentifierad konstnär. Spansk adelsman, 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x32 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:10:00
23/9 20:18:39
- Klassiska
25 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska